تعرفه و نحوه پرداخت

5 آوریل 2014

محاسبه هزینه ترجمه به صورت صفحه ای در زیر قابل مشاهده است:

ترجمه انگلیسی به فارسی صفحه ای ۲۷۰۰ تومان

ترجمه فارسی به انگلیسی صفحه ای ۳۸۰۰ تومان

منظور از هر صفحه یک صفحه متن با فونت ۱۴ و فاصله خطوط ۱٫۵ است. (حدود ۲۵۰ لغت)

شما می توانید به صورت غیر حضوری از طریق ارسال متن خود به ایمیل info@translate4u.ir  و یا پر کردن فرم سفارش آنلاین فوری ، سفارش ترجمه دهید و سپس با پرداخت بانکی متن ترجمه و تایپ شده را از طریق ایمیل دریافت نمایید و یا در صورت تمایل می توانید حضورا به دفتر مراجعه فرمایید.

نحوه محاسبه تعداد صفحات و برآورد هزینه ترجمه

جهت محاسبه هزینه ترجمه، به طور کلی توصیه می کنیم ابتدا تعداد لغات متن خود را بیابید برای یافتن تعداد لغات متن خود ابتدا متن خود را به فرمت فایل Word تبدیل کنید، در نوار پایین محیط Word تعداد لغات قابل مشاهده است. سپس این تعداد لغات را تقسیم بر ۲۵۰ نمایید تا تعداد صفحه استاندارد آن معین شود، به عنوان مثال:

سپس بر اساس تعداد صفحه و بر مبنای جدول فوق تعرفه هر صفحه را بدست آورده و به تعداد صفحات ضرب می کنید به عنوان نمونه برای مورد فوق:

مطابق جدول تعرفه ، ترجمه انگلیسی به فارسی برای این تعداد صفحات، مبلغ ۲۷۰۰ تومان است بنابراین مبلغ کل به صورت زیر محاسبه می گردد.

تومان ۲۹,۷۰۰=۲۷۰۰×۱۱ = قیمت نهایی

نحوه پرداخت

پس از ثبت سفارش و برآورد هزینه، با هماهنگی واحد پشتیبانی بخشی از هزینه به عنوان پیش پرداخت، در ابتدای کار معین می گردد که می توانید از طرق زیر پرداخت نمایید:

پرداخت اینترنتی

افرادی می توانند از این امکان استفاده نمایند که دارای کارت عابر بانک عضو سیستم شتاب هستند.

در زیر با کلیک بر روی لینک بانک خود  وارد صفحه ای می شوید که می توانید از طریق درگاه انتقال وجه مبلغ خود را واریز نمایید.

(جهت دریافت اطلاعات حساب بانکی سایت “ترجمه برای شما” به این صفحه مراجعه نمایید.)

واریز از طریق بانک

در صورت تمایل میتوانید به صورت حضوری به بانک مراجعه نمایید و وجه خود را واریز نمایید و شماره فیش پرداختی و تاریخ واریز را برای ما ارسال نمایید و یا می توانید از طریق دستگاه های خودپرداز در سراسر کشور، وجه خود را کارت به کارت کنید.

(جهت دریافت اطلاعات حساب بانکی سایت “ترجمه برای شما” به این صفحه مراجعه نمایید.)

تعرفه ها مربوط به سال ۹۲ می باشد.

دیدگاه ها مسدود است.